loader
gmkgroup.com.tr

GMK TEKNOLOJİ

Yazılım ve Teknolojiyle
Gelecek Sizinle

Büyük bir değişimin eşiğinde duruyoruz. Dünya, teknolojiyi üretenler ve onu satın alanlar olarak ikiye ayrılıyor. Küresel rekabetle baş etmek ve gelecekte de dünyanın en gelişmiş ülkelerinin, en büyük ekonomilerinin arasında yer almak için, yazılım konusunda bizi ileriye taşıyacak hamleleri bir an önce yapmak ve teknoloji üretimini hızlandırmak zorundayız.

İşte bu misyonla kurulan GMK Teknoloji, GMK Group'un bilişim alanında yapacağı yatırımların ilki olma özelliğini taşıyor.

Bilişim sektöründe deneyimi ve saygınlığı olan isimleri kadrosunda buluşturan GMK Teknoloji; Casper, Dell, HP, Microsoft gibi büyük markalarla yaptığı işbirlikleriyle birlikte entegrasyon süreçlerinin yönetimi, hızlı tedarik ve kesintisiz teknik destek konularında da şirketlerimizin ihtiyacı olan tüm çözümleri bir arada sunuyor.

ERP'den anti virüs yazılımlarına, veri depolama merkezlerinden sunucu hizmetlerine, bulut teknolojisinden sanallaştırma çözümlerine kadar bilgi teknolojileri konusunda kamu ve özel sektöre hizmet verecek olan GMK Teknoloji; özellikle yabancı şirketlerin ağırlığını hissettirdiği bu alanda, milli ve yerli aktör olarak, dengeleri değiştirmek hedefiyle yola çıkıyor.

SaleFish Online Gayrimenkul Satış Yazılımı


Tüm Ülkede

İstanbul

T: 0 212 230 9525
Fulya - Beşiktaş / İstanbul

Ankara

T: 0 312 479 0264
Çankaya / Ankara

Muğla

T: 444 5055
Bodrum / Muğla