loader
gmkgroup.com.tr

GMK GERİ DÖNÜŞÜM

Doğaya Dönüş

Kaynakların sınırlı olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Bu yüzden geri dönüşüm hepimiz için hayati derecede öneme sahip... GMK Group bunun bilinciyle sadece insana veya ülkemize değil, çevreye ve doğaya da kazandıracak büyük bir yatırıma imza atıyor ve Bodrum Yarımadası'nın dönüşüm alanındaki ilk modern tesisi olacak GMK Dönüşüm'ü hayata geçiriyor.

Bodrum Yarımadası, son yıllarda aldığı büyük göçle ve yakaladığı ekonomik ivmeyle, hiç kuşkusuz yapılaşmanın en fazla arttığı bölgelerimizin başında geliyor. Ama aynı zamanda ülke turizmimizin en önemli merkezlerinden biri olan bu yarımada, dünyada kendine haklı bir yer edinmiş muhteşem bir doğal güzelliğe de sahip... Bu da, bölgenin yapılaşmanın getirebileceği olumsuz sonuçlardan korunmasını mutlak surette gerekli kılıyor.

İşte bu misyonla kurulan GMK Dönüşüm'de, Bodrum Yarımadası'ndaki tüm yapı çalışmalarının sonucunda ortaya çıkacak inşaat atıkları ve hafriyatın, kurulacak tesislerde toplanarak ayrıştırılması hedefleniyor. Bu, hem çevrenin inşaat atıklarından korunması hem de demir, cam gibi inşaat malzemelerinin dönüştürülerek yeniden ekonomimize kazandırılması demek.

Bu açıdan sadece bölge için değil, ülkemiz için de büyük bir öneme sahip olacak GMK Dönüşüm, kaynakları sınırlı bir dünyada yaşasak da, yapabileceklerimizin bir sınırı olmadığının en somut örneği...

Tüm Ülkede

İstanbul

T: 0 212 230 9525
Fulya - Beşiktaş / İstanbul

Ankara

T: 0 312 479 0264
Çankaya / Ankara

Muğla

T: 444 5055
Bodrum / Muğla